«Це будинок моїх батьків»: Джамала прокоментувала «націоналізацію» владою РФ її майна у Криму

«Це будинок моїх батьків»: Джамала прокоментувала «націоналізацію» владою РФ її майна у Криму

Зображення до альбому Qirim співачки Джамали   «Це будинок моїх батьків»: Джамала прокоментувала «націоналізацію» владою РФ її майна у Криму

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала заявила, що будинок у Криму, про націоналізацію якого заявила російська влада, є власністю її батьків. Про це вона повідомила в інтерв'ю Insider.

«До цього майна я не маю жодного стосунку, це власність моїх батьків, вони будувалися понад двадцять років. Кожну цеглину заробляли тяжкою працею і потом. І до чого тут батьки, адже у міжнародний розшук оголосили мене? Я не мовчатиму, це точно. Якщо змовчу, росіяни прийдуть до інших кримських татар, до всіх українців на окупованих територіях, щоб і далі чинити свавілля», – заявила співачка.

Джамала додала, що подібні рішення ще раз демонструють самочинство, яку чинить російська влада анексованого Криму.

Раніше російська влада Криму стверджувала, що виручила від продажу «націоналізованого» майна українських громадян у Криму 1,7 мільярда рублів.

29 грудня 2023 року голова російського парламенту Криму Володимир Константинов заявив про «націоналізацію» 2600 об’єктів рухомого та нерухомого майна громадян України у Криму. Зокрема, до цього переліку увійшли активи бізнесмена Ігоря Коломойського, будинок Меджлісу кримськотатарського народу та квартири дружини президента України Олени Зеленської.

До цього російський глава Криму Сергій Аксьонов заявляв, що грошима від продажу «майна українських бізнесменів» мають намір профінансувати війну проти України.

Постпред президента України в АР Крим Таміла Ташева заявляла, що Україна не має наміру визнавати акти, які порушують права людини чи держави. До них відносяться рішення щодо «націоналізації» або конфіскації майна, встановлення спадщини.

Новини України