ДТЕК: «Світло-сірі» зони на графіках в Києві — це теж відключення

ДТЕК: "Світло-сірі" зони на графіках в Києві - це теж відключення

Фото: Укргидроэнерго Дефіцит в українській енергосистемі виник через атаки рашистів

На четвер, 6 червня, передбачені стабілізаційні відключення і обмеження споживання побутових та промислових споживачів, повідомила енергетична компанія.

Через значний дефіцит в енергосистемі відключення світла в Києві відбуваються в тому числі і в «світло-сірих» зонах на графіках. Про це у середу, 5 чевня, повідомила енергетична компанія ДТЕК у власному телеграм-каналі.

«Дефіцит в столиці суттєвий, тому відключення відбуваються і в світло-сірій зоні. Важливо: відключення у світло-сірій зоні — це теж відключення за графіком. Якби ситуація дозволяла, в цей час будинки, які потрапляють під цю зону, були б зі світлом», — повідомили в компанії.

У ДТЕК додали, що за вказівкою Укренерго 6 червня передбачені стабілізаційні відключення і обмеження споживання побутових та промислових споживачів.

Раніше в Укренерго заявили, що ситуація з відключеннями буде складною протягом тижня. Покращення прогнозується лише на вихідних.

Нагадаємо, дефіцит в українській енергосистемі виник через атаки рашистів на інфраструктурні об’єкти. За оцінкою ДТЕК, з урахуванням останніх ракетних атак Росія знищила 9,2 ГВт української генерації.

Джерело

Новини України