Графіки відключення світла 5 червня будуть застосовуватись увесь день та у всіх регіонах

Графіки відключення світла 5 червня будуть застосовуватись увесь день та у всіх регіонах

Фото: t.me/Укренерго

У середу, 5 червня, відключення світла за графіком відбуватимуться протягом усієї доби. Вони діятимуть у всіх областях України. Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

— 5 червня дефіцит в енергосистемі прогнозується протягом доби. Ліміти на споживання електроенергії діятимуть з 00:00 до 24:00. Для дотримання лімітів обленерго проводитимуть планові відключення промислових та побутових споживачів, – розповіли у компанії.

У разі перевищення лімітів аварійні відключення будуть застосовані до всіх категорій споживачів. Тоді графіки відключення будуть неактуальними, а відключення можуть бути тривалішими.

Енергетики, як і раніше, закликають громадян заощаджувати електроенергію. Тепер це важливо не лише у пікові години, але й протягом усієї доби.

Вдень у вівторок, 4 червня, під час прямого ефіру телемарафону в студії згасло світло. Телеведучі, які на той час розповідали про звірства росіян на окупованих територіях, не розгубилися і анонсували блок новин. Вимушені відключення електроенергії – наслідок шести комбінованих цілеспрямованих атак Росії на українську енергосистему. Електроенергії істотно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів.
Джерело

Новини України