Харків’ян попереджають про можливі борги за газ

Кошти за розподіл газу отримує колишній постачальник.

Жителі Харківської області продовжують сплачувати гроші за розподіл газу минулому надавачу послуг.

Через це у споживачів зростають борги. Переважна більшість таких боргів у людей, які тимчасово виїхали з України. У «Газмережах» рекомендують перевірити оплати за розподіл газу у застосунках банків.

«Проаналізувавши понад 500 звернень клієнтів, які були переконані, що своєчасно оплачують за розподіл газу, встановлено їх помилкові оплати на рахунок іншої організації, яка послуг за розподіл газу майже рік не надає. Переважна більшість помилок при розрахунках стосувалася споживачів, які тимчасово не мешкають у домоволодіннях та споживачів, які створили шаблони для щомісячної оплати у застосунках банків і не актуалізували у шаблоні дані отримувача платежу при зміні Оператора ГРМ», — повідомили у Харківській філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».

 Для повернення грошей необхідно звернутись до отримувача сплачених коштів, зазначеного у квитанції про оплату, із заявою на повернення помилкових платежів. Також, газовики просять своїх клієнтів, що оплачують за розподіл газу за самостійно створеними шаблонами у застосунках банків, перевірити шаблони. У них має бути зазначено: Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України», код ЄДРПОУ 45051254, IBAN UA143518230000026039300108023 в АТ «Ощадбанк» (для побутових споживачів).

Завантажити електронний рахунок з реквізитами Харківської філії «Газмережі» можна через особистий кабінет на сайті.

Джерело

Новини України