Як у Харкові та області вимикатимуть світло з 8 по 14 червня (оновлений графік)

Планові знеструмлення триватимуть три години.

Компанія «Харківобленерго» оприлюднила новий графік погодинних відключень світла.

Оновлений графік погодинних відключень світла діятиме з 8 по 14 червня. Як і раніше, він поширюється на жителів Харкова, Харківського, Богодухівського, Чугуївського та частини Ізюмського й Лозівського районів. За цим графіком світло будуть вимикати із 5:00 до 23:59. У графіку зазначені 12 груп, у кожній з яких електропостачання припинятимуть на три години щодня.

Для того, щоб зрозуміти час відключення електропостачання, необхідно знати свою групу. Знайти групу можна в офіційному Telegram-каналі компанії «Харківобленерго». У переліку потрібно знайти свою вулицю: відкрити PDF-файл, натиснути значок «лупа» на верхній панелі або комбінацію клавіш — Ctrl + F, у пошуку ввести назву вулиці та подивитися, в якій групі вона знаходиться. Після цього слід шукати час відключення електрики на графіку, який наведений нижче, відповідно до своєї групи.

У графіку є позначення різними кольорами:

  • червоний колір — відсутнє електропостачання,
  • жовтий — оперативні перемикання,
  • зелений — відключення відсутні.

Графік: «Харківобленерго»

Як писав UA-NEWS.in.ua, експерти прогнозують планові та аварійні знеструмлення ще принаймні на два роки. В «Укренерго» прогнозують, що найскладнішим буде липень.

Автор: Марія Мирошниченко

Джерело

Новини України