ЄБРР акумулює 300 млн євро для енергетики України

ЄБРР акумулює 300 млн євро для енергетики України

Фото: Пресслужба Кабміну Денис Шмигаль і Оділь Рено-Бассо підписали меморандум

Кошти підуть на відновлення генеруючих потужностей та інфраструктури, а також на будівництво нової децентралізованої генерації.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть Україні 300 млн євро для ремонту пошкоджених від російських атак енергетичних об’єктів. Про це повідомив урядовий портал у середу, 5 червня.

Вказано, що відповідний меморандум про взаєморозуміння підписали прем’єр-міністр Денис Шмигаль та президент ЄБРР Оділь Рено-Бассо.

«Ця підтримка допоможе в реалізації нашої мети – забезпечити стабільне та безперебійне електропостачання на всю територію України», – заявив Шмигаль.

Кошти підуть державним енергетичним компаніям Укренерго, Укргідроенерго та Укрнафта на відновлення генеруючих потужностей та інфраструктури, а також на будівництво нової децентралізованої генерації.

Зазначається, що загалом від початку повномасштабного вторгнення росії ЄБРР надав Україні 4 млрд євро фінансування.

Нагадаємо, вранці 5 червня Укренерго повідомило про масштабні відключення. Ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах України протягом доби. Для їх дотримання застосовуються графіки відключень для всіх споживачів.

Джерело

Новини України