Київ знизив споживання електроенергії та повернувся до графіків відключення світла

Київ знизив споживання електроенергії та повернувся до графіків відключення світла

Фото: t.me/Укренерго

Ближче до 17:00 вівторка, 4 червня, Києву вдалося повернути до норми споживання електроенергії. Після цього столиця поновила заплановані графіки відключення світла. Про це повідомляє Facebook-сторінка директора компанії YASNO Сергія Коваленка.

— Маємо повернутися до графіків зараз, — написав він, оновивши свій пост, в якому попереджав, що через підвищене споживання електроенергії почалися позапланові відключення.

У вівторок Україна імпортує електроенергію протягом доби з Румунії, Польщі, Угорщини та Молдови загальним обсягом 23 953 МВт-год з максимальною потужністю в окремі години до 1 494 МВт. Експорт не провадиться і не передбачається. Енергетики, як і раніше, закликають громадян заощаджувати електроенергію. Тепер це важливо не лише у пікові години, але й протягом усієї доби.

4 червня в Україні планувалося застосовувати графіки відключення світла, проте через брак електроенергії та підвищений попит вдень у 6 областях України та в Києві було запроваджено аварійні відключення світла. Вимушені відключення електроенергії – наслідок шести комбінованих цілеспрямованих атак Росії на українську енергосистему. Електроенергії істотно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів.
Джерело

Новини України