Комбриг Федосенко «Маестро» попрощався з 92-ю бригадою

Павло Федосенко попрощався із бойовим прапором бригади.

Командир 92-ї бригади Павло Федосенко попрощався із бригадою, яка захищає Харківщину.

3 червня пройшов ритуал прощання з бойовим прапором Героя України полковника Павла Федосенка та передача бойового стягу новопризначеному командиру. Відповідну інформацію оприлюднили у бригаді.

Новим комбригом 92-ї став заступник «Маестро», полковник Володимир Коробка.

«Новопризначеному командиру полковнику Володимиру Коробці Павло Федосенко побажав стійкості та успіхів у боротьбі зі споконвічним ворогом України!» — йдеться в офіційному повідомленні бригади.

Нагадаємо, 92-а бригада стала на захист Харківщини у перший день повномасштабної війни. Зараз підрозділи 92-ї беруть участь у відбитті атак на Харківському напрямку зокрема.

За нашою інформацією, Павло Федосенко «Комбриг» залишається в ЗСУ і найближчим часом отримає посаду.

Підполковник Федосенко був призначений командиром 92-ї бригади 6 травня 2020 року. Герой України, захищав Україну на Донбасі з травня 2014 року. З початку російської агресії підполковник воював у складі 40-го батальйону територіальної оборони «Кривбас», потім — у складі 54-ї окремої механізованої бригади. Учасник Іловайських подій, на початку 2015 року виконував бойові завдання поблизу Дебальцевого. Брав участь у бойових діях на Світлодарській дузі. Був поранений тричі.

Як писав UA-NEWS.in.ua, командир харківської бригади Павло Федосенко — серед найвпливовіших українських військових. Він розказував, як ЗСУ виграли битву за Харків у 2022 році.

Джерело

Новини України