Львівщина отримала гірку звістку про загибель юного Героя: на війні поліг 19-річний Тарас Гутникевич

Захищаючи Україну від російських загарбників, поліг юний мешканець Дрогобицької громади –19-річний захисник України Тарас Гутникевич. Про це повідомила Дрогобицька міська рада.

Біографічна довідка Героя

Тарас народився 20 березня 2005 року, проживав у селі Дережичі (зараз – Дрогобицька громада), згодом сім’я проживала у Дрогобичі на вулиці Самбірській.

Тарас навчався у ЗОШ №3, згодом закінчив ВПУ №19, де здобув професію електрогазозварника та автослюсаря. Певний час працював на місцевому хлібокомбінаті.

Як тільки Тарасу виповнилось 18 років, він пішов на службу у військово-морський флот. Був на військових навчаннях у Великобританії, де пройшов вишкіл на штурмовика, згодом служив у Одесі. Був матросом на патрульно-протидиверсійному катері.

Тарас постраждав від ракетного обстрілу та загинув 31 травня 2024 року від отриманих травм, під час виконання бойових завдань з захисту України.

З рідних у полеглого Героя залишились батьки, дідусь, сестри, племінники, наречена.

Інформацію щодо часу прибуття конвою з тілом загиблого захисника, проведення парастасу та чину похорону повідомимлять у громаді додатково.

Раніше повідомляли: на Львівщині попрощалися з Героєм Романом Шмілкою (ФОТО)

Вічна пам’ять Герою!

Джерело

Новини України