На Сумщини затримали чоловіка за незаконне зберігання зброї

На Сумщини затримали чоловіка за незаконне зберігання зброї

Слідчі Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області за інформацією та оперативного супроводу працівників Управління стратегічних розслідувань в Сумській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, припинили протиправну діяльність охтирчанина, який незаконно зберігав зброю, вибухівку і боєприпаси до зброї різного типу.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, працівники поліції отримали інформацію про те, що один із мешканців Охтирки причетний до злочинної діяльності.

Під час проведення санкціонованого обшуку вдома у 43-річного чоловіка було виявлено 12 запалів УЗРГМ, 5 запалів УЗД, ВОГ 25 ЗГМ, електродетонатор, пістолет ПМ, 3 магазини до нього, два пістолета Perfecta cal 8mm та два магазини до нього, револьвер у розібраному стані, кришку ствольної коробки АК, 4 гранати ф1, 4 гранати РГО, гранату РГН, 7 гранат РГД5, набої 5,45 в кількості 1270 штук набої 7,62 в кількості 156 штук, набої 9мм в кількості 59 штук, 11 набої 7,62х25, 50 набоїв 5,6 мм, 34 набої без маркування, 4 димові гранати та 2 магазина до АК.

Правоохоронці затримали зловмисника в процесуальному порядку.

У поліції вирішується питання про повідомлення найближчим часом чоловіку про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Новини України