Найближчим часом Україна підпише угоди з безпеки зі США та Японією

Найближчим часом Україна підпише угоди з безпеки зі США та Японією

Україна підпише угоди про співробітництво у сфері безпеки з США та Японією найближчим часом, зокрема, або на полях саміту G-7 в Італії, або під час проведення Саміту миру у Швейцарії, або ж у липні на Саміті НАТО у Вашингтоні, повідомив речник президента України Сергій Никифоров.

«У нас попереду важливі міжнародні події — саміт «Великої сімки», саміт НАТО та саміт світу… Також у нас (передбачені — ІФ-У) двосторонні договори з безпеки в рамках вільнюської Декларації «G-7″ від минулого року. Найближчим часом на цих зустрічах ми очікуємо підписання двосторонніх безпекових договорів з нашими потужними союзниками, як США та Японія», — розповів Нікіфоров в ефірі телемарафону, повідомляє interfax.com.ua.

Крім того, за його словами, «на одному з цих заходів буде озвучено якусь конкретику щодо рішення про передачу додаткової системи ППО для України».

Раніше президент України Володимир Зеленський під час зустрічі в Берліні з міністром оборони Німеччини заявив, що очікує найближчим часом на позитивні рішення партнерів про передачу двох або трьох систем ППО «Patriot».

Новини України