Оренда складу під виробництво в Одесі

Оренда складу під виробництво в Одесі

Підприємства і фабрики іноді потребують додаткового місця для здійснення своєї діяльності та зберігання товарів. До таких приміщень висуваються певні вимоги: вони мають мати освітлення, опалення, також необхідна система вентиляції і т.п. Ці системи створюють адекватні умови для роботи і зберігання різноманітних товарів.

Оренда складу під виробництво Одеса пропонує компанія TetrisBox. Ви можете обрати бокс будь-якого розміру (площею до 200м2) і використовувати його у власних цілях. Вартість оренди цілком доступна, тому склади TetrisBox мають великий попит.

Оренда складу під виробництво в Одесі

Переваги оренди складу у TetrisBox

Склади TetrisBox – це чисті сучасні приміщення, оснащені всіма необхідними комунікаціями для зручного використання, безпечного зберігання товарів різного типу та організації невеликого виробництва.

Клієнти обирають TetrisBox тому, що:

·Це безпечно (територія цілодобово охороняється, ведеться відеоспостереження. Власник може замінити замки. Доступ надається тільки орендарю та довіреним особам за документами).

·Власник має цілодобовий доступ до свого боксу.

·Можна обрати приміщення будь-якої площі і не переплачувати за вільний простір.

·Ви можете подовжити термін оренди в будь-який час.

·Ціна оренди складу під виробництво невисока.

·Склади розташовані у зручних місцях із чудовою транспортною розв’язкою.

Оренда складу під виробництво в Одесі

Додаткові послуги TetrisBox

Компанія TetrisBox має склади в Одесі, Києві та Львові. Вони розташовані у зручних локаціях, що забезпечує простоту логістики.

Клієнти можуть скористатися послугою «під ключ». Вона передбачає професійне акуратне пакування майна, завантаження у автівки, транспортування і розміщення його у боксі з ергономічним використанням простору. Роботу проводять акуратні досвідчені вантажники, що гарантує цілісність ваших речей.

Склади TetrisBox підійдуть для використання із різною метою: збереження власних речей і товарів, розміщення обладнання для виробництва, як точка видачі для інтернет-магазинів тощо.

Орендувати склад надзвичайно легко – для цього треба залишити заявку на сайті TetrisBox. Менеджер допоможе обрати бокс відповідної площі і прорахує точну вартість оренди. Клієнти компанії можуть отримати вичерпні відповіді на всі питання за телефоном.

Складські приміщення TetrisBox відповідають всім вимогам для збереження товарів в оптимальних умовах, а також для розміщення невеликого виробництва.

Новини України