П’ятнадцять проєктів з Вінниччини перемогли в конкурсі «Роби своє»

П’ятнадцять проєктів з Вінниччини перемогли в конкурсі «Роби своє»

Загальний бюджет підтримки цьогоріч становив 10 млн грн. Кожен із переможців з Вінницької області отримає по 100 тисяч гривень на розвиток свого бізнесу чи започаткування своєї справи.

Конкурс проводив Благодійний фонд «МХП-Громаді».

Організатори конкурсу повідомили, що конкурсна комісія розглянула понад 600 проєктів з усієї України та обрала 80 проєктів-переможців. Серед них 15 переможців представляють Вінниччину.

Автори проєктів-переможців отримають грантування до 100 тис. грн.

Підтримку для розвитку чи започаткування бізнесу зможуть отримати автори таких ідей, як: виготовлення іграшок ручної роботи, шокове заморожування ягід, розведення раків тощо.

Видання «Новини Вінниці» повідомляло про оголошення конкурсу «Роби своє» у 2024 році.

За словами організаторів, щороку проєктні заявки стають більш якісними, а їх автори пишуть їх більш професійно, тому обирати переможців було непросто.

Серед учасників, які перемогли в конкурсі ветерани та члени їхніх родин, ВПО, власники релокованого бізнесу.

«Справжній феномен цього  конкурсу полягає в тому, що він є підтримкою для людей, які з усіх сил намагаються поставити на ноги свій бізнес, що постраждав через війну, або запустити власну справу в кризових умовах. Саме тому, крім фінансової підтримки, переможці конкурсу отримають від Фонду додаткові можливості: навчання, обмін досвідом, доступ до професійної бізнес-спільноти з усієї України», – коментує Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП-Громаді».

П’ятнадцять проєктів з Вінниччини перемогли в конкурсі «Роби своє»

Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП-Громаді».

У команді експертної ради цього року були Юрій Гладкий, засновник і СЕО бренд-маркетингової агенції Grape; Сергій Позняк, фінансовий та інвестиційний експерт з 20-річним досвідом, голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО; Дмитро Зозуля, заступник голови правління з інвестиційної діяльності компанії МХП. Вони детально аналізували бізнес-ідеї та оцінювали їх з погляду життєстійкості, інноваційності, здатності до масштабування.

Зокрема, Дмитро Зозуля зазначив про перспективи учасників цьогорічного конкурсу:

«Всі проєкти конкурсу «Роби своє» потрапили на радар інвестиційного напряму МХП. Ті, хто буде демонструвати успіхи, зможуть претендувати як на залучення додаткового фінансування від компанії, так і на експертну підтримку на шляху зростання. Ми зацікавлені в створенні навколо себе потужної бізнесової екосистеми. Чим більше успішних людей буде в країні, тим успішнішою буде Україна».

За понад 2 роки великої війни в Україні з’явилося майже 2 мільйони нових ФОПів і понад мільйон компаній. При цьому кількість новостворених компаній уп’ятеро перевищує чисельність тих, хто припинив свою діяльність. Організатори конкурсу бізнес-ідей «Роби своє» переконані: завдяки подібним конкурсам ця статистика демонструватиме позитивну динаміку.

«Віримо, що ця інвестиція надасть вам впевненості у своїх силах!», – зазначили у БФ «МХП – Громаді».

Переможці конкурсу «Роби своє – 2024». Вінницька область:

1.”КозззіМоні” Дегустаційні заходи/ Устиненко Дмитро, Вінницька обл., Літинска громада.
2. True Berry (тепличний комплекс)/Гринь Дмитро Григорович, Вінницька обл. м. Ладижин
3. Виготовлення індивідуальної сувенірної продукції/ Волинець Жанна Павлівна, Вінницька область, м.Тульчин
4. Виробництво натуральних цукерок з сухофруктів з додаванням волоських горіхів, та виробництво льодяників на паличці на основі натурального цукрозамінника (ізомальта) з додаванням сухофруктів/ Бойко Тетяна, м.Вінниця
5. Вирощування гарбуза на насіння/ Григоришин Ігор, Вінницька область, Могилів-Подільський район, с. Хоньківці
6. Вирощування полуниці у закритому ґрунті/ Нечепоренко Надія Василівна, Вінницька область, Гайсинська ОТГ, село Заозерне
7. Горіхова сила/ Маруняк Іван Дмитрович, Вінницька область, Жмеринський район, село Северинівка
8. Лабіринт дитячий / Степанюк Сергій Іванович, Вінницька область м. Ладижин
9. МІНІПЕКАРНЯ ТА КОНДИТЕРСЬКА «НЕСКОРЕНА БДЖОЛА»/ Руденко Оксана Вікторівна, Вінницька обл. Гайсинський р-н с.Гранів
10. Перукарня “Цирюльня”/ Справедлива Світлана Григорівна, Вінницька область, Гайсинський район, м. Бершадь
11. Рестайлінг автомобільних дисків/ Пелих Валентин, Вінницька область, м.Тульчин
12. Розширення можливостей надання послуг з технічного обслуговування і ремонту легкового та вантажного транспорту/ Кучківський Олександр, С-ще Чернівці Могилів-Подільський район Вінницька область
13. Студія «Черешня» – магія шиття та вишивки/Горегляд В’ячеслав Стефанович, Вінницька область, м. Липовець
14. Студія для інтерв’ю із Захисниками та Захисницями «До зустрічі»/ ПП «Редакція «Жмеринська газета», Сладковська Яна Ігорівна, Вінницька область, Жмеринська громада
15. Яблуко 100%/ Левченко Олег Васильович, Вінницька область, Жмеринський район, село Северинівка.

Новини України