Промінь надії серед темряви: рятувальник про вцілілий тризуб на місці обстрілу у Франківську (ФОТОФАКТ)

Промінь надії серед темряви: рятувальник про вцілілий тризуб на місці обстрілу у Франківську (ФОТОФАКТ)

Під час ліквідації наслідків ракетної атаки на Івано-Франківськ рятувальник Микола Смеречук помітив тризуб на вимпелі, який залишився неушкодженим, хоч і був поруч місця епіцентру вибуху.

Рятувальник служить у протипожежній частині Богородчан, і 23 червня разом з колегами продовжує прибирати після атаки росіян на національний технічний університет нафти і газу, пише Галка.

На одній із стін, що за два десятки метрів від епіцентру вибуху, на пошматованій осколками стіні чоловік помітив вцілілий тризуб.

“Під час планових робіт на одній із вцілілих стін я побачив герб України. Він сяяв, як промінь надії серед темряви.

Цей символ, нагадує нам про незламність духу нашого народу. Попереду ще багато випробувань, але цей символ є для нас свідченням того, що правда та справедливість на нашому боці.

І хоч би які випробування не принесла війна, наш дух залишиться непереможним, як і цей герб, який вистояв серед руйнувань”, – зазначив рятувальник.

Раніше Галка писала, що вранці 22 червня росія обстріляла Івано-Франківськ. Епіцентром влучання став ІФНТУНГ. Корпуси університету зазнали пошкоджень до 50%. У сусідніх житлових будинках вибило сотні вікон та багато дверей. За допомогою до медиків звернулися троє людей.

Аби подати заяву на відшкодування у районі російського обстрілу Франківська, чергуватиме авто ЦНАПу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Иностранные наёмники: як російська пропаганда виправдовує удар по франківському університеті

Новини України