Промоутер Усика спростував чутки про завершення кар’єри українцем

Промоутер Усика спростував чутки про завершення кар'єри українцем

Фото: Getty Images Олександр Усик і Тайсон Ф’юрі

Олександр Красюк також прокоментував призначення реваншу між Усиком і Ф’юрі на кінець року.

Олександр Усик не збирається завершувати професійну кар’єру і жодного разу не говорив про своє бажання повісити рукавички на цвях. Про це повідомив промоутер українського боксера Олександр Красюк.

Окрім того функціонер розповів, чому для реваншу між українським абсолютним чемпіоном і Тайсоном Ф’юрі обрали саме кінець грудня.

За словами Красюка, саме цю дату з самого початку розглядали організатори, а дата в жовтні була лише робочою.

«Це дата, яку ми розглядали, і це дата, яку ми підтвердили Його Величності. Ми дали слово, що це відбудеться 21 грудня. Планується, що це відбудеться 21 грудня, але, маючи справу з нашим супротивником, ніколи не знаєш, як усе складеться.

Чому не в жовтні? Це була робоча дата, яку ми розглядали як один із можливих днів для проведення заходу. У нашій початковій угоді було обмеження за часом до кінця року, тож це відповідає нашій початковій угоді. У нас ніколи не було жодних розмов про те, що Усик йде з боксу. Можливо, були чутки, можливо, хтось ще висловлював свої думки, але ми ніколи це не обговорювали. Це питання не є для нас проблемою.

Це завжди рішення бійця. Коли він відчуває, що йому нічого доводити, коли він відчуває, що не хоче прокидатися о п’ятій ранку і проводити три тренування за день, якщо йому це набридло, то, можливо, йому пора повісити рукавички», — наводить слова Красюка Boxing Social.

Нагадаємо, Олександр Усик переміг Тайсона Ф’юрі роздільним рішенням суддів і став першим з 1999 року абсолютним чемпіоном у суперважкій вазі.

Раніше стало відомо, що IBF ухвалила рішення залишити Усику пояс.

 

Джерело

Новини України