Рекрутери пояснили, як нарахували 20 претендентів на одну бойову посаду 

Рекрутери пояснили, як нарахували 20 претендентів на одну бойову посаду 

Термін «претендують» у контексті військових вакансій – це середня кількість відгуків на вакансію, проте за кожною з них може бути не одна посада.

Джерело: керівниця воєнного департаменту рекрутингової агенції Lobby X Ольга Бандрівська в коментарі «Українській правді»

Деталі: В розмові з УП для статті «Нам твоє відношення до дупи». Що не так із рекрутингом до українського війська» Бандрівська зазначила: «В середньому на одну тилову посаду претендують 45 людей, а на бойову – 20. Але не всі з тих, що відгукуються на бойову посаду, підходять через стан здоров’я, відсутність навичок тощо». Це викликало неоднозначні дискусії у суспільстві.

«Важливо прояснити, що означає термін «претендують» у контексті військових вакансій. В даному випадку мова йде про середню кількість відгуків на вакансію, проте за кожною вакансією може бути не одна посада, з бойовими вакансіями саме така ситуація, за кожною вакансією піхотинця – багато посад. Тож, це фактично означає — якщо 20 людей відгукнулось, то всіх, хто підходить за вимогами – візьмуть на цю посаду», – пояснила Бандрівська свої слова.

Водночас керівниця воєнного департаменту рекрутингової агенції Lobby X підкреслила, що армія має значний дефіцит військовослужбовців, особливо серед бойових спеціальностей. Тому, за її словами, якщо людина подається на вакансію і відповідає вимогам — їй одразу ж видають рекомендаційний лист і запрошують до служби.

Передісторія: 

  • Міністерство оборони в листопаді 2023 року разом з організацією Lobby X запустили проєкт з рекрутингу до лав Збройних сил України. 
  • За даними Міноборони, станом на травень 2024 року співвідношення добровольців та мобілізованих, які прийшли до армії, складає 1 до 3. 
Новини України