Росіяни окупували ще одне село у Харківській області

Окупанти продовжують атакувати в районі Синьківки, Петропавлівки, Степової Новоселівки та Стельмахівки на Куп'янщині.

Російська армія змогла захопити село на південний схід від Куп’янська.

Минулого тижня російські блогери стверджували, що окупантська армія змогла витіснити Сили оборони із села Іванівка за 15 кілометрів від Куп’янська. В українському Генштабі ці дані не підтверджували. Ще 24 травня в Іванівці тривали бої, а 3 червня, за даними Генштабу, на село скидали керовані авіабомби.

Увечері 6 червня аналітики DeepState повідомили коротко: ворог окупував Іванівку. Судячи з карти, окупанти просунулися трохи на захід від Іванівки та звідти намагаються атакувати Степову Новоселівку.  

Трохи на північ російські війська продовжують наступальні дії на північний схід від Куп’янська в районі Синьківки та на схід від Куп’янська поблизу Петропавлівки і Кислівки.

Минулої доби на Купʼянському напрямку російські окупанти намагалися просунутися до наших позицій в районах Дружелюбівки та Петропавлівки. Як повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов, три атаки противника було відбито.

Як писав UA-NEWS.in.ua, на Харківському та Вовчанському напрямках Силам оборони вдалося стабілізувати лінію фронту. Морпіхи взяли у полон у Вовчанську російських штурмовиків.

Джерело

Новини України