Що важливо знати про оформлення кредиту

Що важливо знати про оформлення кредиту

Нерідко в житті бувають ситуації, коли не вистачає наявних заощаджень на певні потреби, як-от для фінансування бізнесу, купівлі житла тощо. В таких випадках допоможе кредит готівкою від банку, який дозволяє отримати гроші для будь-яких цілей.

Переваги й недоліки кредитування готівкою

Така послуга дозволяє отримати значно більшу суму грошей, аніж доступно в межах кредитного ліміту чи розстрочки з банківської карти. Водночас річні відсотки вищі, а також довший строк погашення кредиту.

Кредит — це не тільки отримані в борг від банківської установи кошти, але й зобов’язання, адже клієнт повинен вчасно вносити платежі, а також сплачувати відсотки, передбачені договором. Тому перш ніж взяти кредит готівкою, важливо розуміти, чи зможете ви вчасно його виплатити. Для цього слід прорахувати загальні витрати за кредитом з урахуванням відсотків, комісії та додаткових платежів, після чого визначити, чи зможете ви вчасно сплачувати необхідну суму з урахуванням наявного доходу та витрат. Оптимально, якщо загальна сума витрат за кредитом не перевищує 30% від доходу, в інших випадках може бути складно виконувати зобов’язання.

Кредит готівкою в Ощадбанку: пропозиції для українців

Якщо ви шукаєте найдешевший кредит готівкою на ринку, радимо звернути увагу на привабливі пропозиції в Ощадбанку. Він пропонує послугу «Кеш кредит» громадянам України віком від 21 до 65 років без застави та поручителів.

Погашення кредиту Ощадбанку готівкою відбувається за принципом ануїтету, тобто рівними платежами щомісяця з урахуванням відсотків, які нараховуються на залишок кредиту. В разі невиконання зобов’язань за договором клієнт ризикує отримати штраф або пеню, які повинен буде сплатити для відшкодування завданих банку збитків.

Для отримання кредіт кеш потрібен лише паспорт громадянина України, ІПН і довідка про доходи й утримання з них за останні 6 місяців. Звісно, також бажано мати позитивну кредитну історію, це підвищить шанси отримати схвальне рішення щодо надання кредиту.

Послуга кеш кредиту Ощадбанку передбачає декілька програм на момент написання даного матеріалу:

  • стандартну на загальних умовах — до 250 000 грн, на строк до 5 років, відсоткова ставка — від 36% до 56% річних;
  • з підтвердженням цільового використання кредиту — до 250 000 грн на строк до 5 років, відсоткова ставка — 56% річних (з можливістю знизити до 36%);
  • на придбання авто з підтвердженням цільового використання кредиту — до 400 000 грн на строк до 5 років, відсоткова ставка — 56% річних (із можливістю знизити до 36%).

Також існує окрема програма для лояльних клієнтів, яка передбачає розмір кредиту до 400 000 грн, строк до 5 років, усього 40% річних і повну відсутність комісійних. Варто зауважити, що лояльними клієнтами вважаються ті, хто користується кеш кредитом протягом 5 місяців і більше.

Щоб дізнатися більше про послугу й отримати кредит готівкою в Ощадбанку, залиште заявку на сайті банку чи завітайте до найближчого відділення для консультації.

Новини України