Тренер Повєткіна — про реванш із Вайтом: «Там не було Олександра взагалі. Цей бій не повинен був відбутися в той момент»

Тренер Повєткіна - про реванш із Вайтом: "Там не було Олександра взагалі. Цей бій не повинен був відбутися в той момент"

Іван Кирпа, тренер російського суперважковаговика Олександра Повєткіна, вважає, що його підопічному не слід було виходити на реванш із Ділліаном Вайтом.

«Там не було Олександра взагалі. І цього бою не повинно було бути. Можу сказати, що цей бій не повинен був відбутися в той момент. Якщо він і мав відбутися, то його потрібно було проводити через час. Але Саша така людина, що в нього серце і дух бійця. Він сказав: «Усе, розберемося». Я розумів, що ніяк, не розберемося. Складно було, тому що в нього тоді був ковід з ускладненнями. Там був невеликий проміжок часу на відновлення.

Ми ж не знаємо наслідки ковіду, а Сашкові він дав на судинні, на ще якісь речі. Ми були тоді в команді, я розумів. Я кажу: «Саня, давай не будемо боксувати». Він відповідає: «Та че ти панікуєш? Розберемося, все нормально». Я не хотів цього бою, але Саша пішов на це», — сказав Кирпа в інтерв’ю YouTube-каналу «Ушатайка».

Нагадаємо, що в березні 2021 року Вайт переміг Повєткіна в реванші технічним нокаутом у четвертому раунді.

Новини України