Відеокарта NVIDIA GTX 1080 Ti продавалася за $1,63 — але була неконкурентною через доставлення


Відеокарта NVIDIA GTX 1080 Ti продавалася за $1,63 — але була неконкурентною через доставлення

Відеокарта NVIDIA GTX 1080 Ti продавалася за $1,63. Відвідувач американського онлайн-магазина Newegg поділився фото знайденої пропозиції (зараз товар видалений). На жаль, за доставлення відновленої NVIDIA GTX 1080 Ti треба було заплатити $400, що робить її неконкурентоспроможною порівняно з іншими такими відеокартами на Newegg. Сплатити за відеокарту можна було чотирма платежами по $0,41.

У картці товару не було жодної інформації про саму відеокарту, крім того, що це 1080 Ti з 11 ГБ вбудованої пам’яті. На фотографіях зображена MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio, яка коштувала $799, коли вона була випущена 7 років тому — у ці часи це була чи не найвища вартість споживчих відеокарт.


Відеокарта NVIDIA GTX 1080 Ti продавалася за $1,63 — але була неконкурентною через доставлення

Продавець Creator Store обіцяв, що відеокарта буде «80–90% новою», у гарному стані та зі 100% тестуванням перед виправленням. Creator — це шанхайський бренд «молодої моди», який також продає низку компонентів для ПК. Оцінка 3,7 бала не найнижча та свідчить, що магазин принаймні, не є на 100% шахрайським.

Серед товарів з вартістю доставлення $400 — ігровий ПК, гарнітура Vive Pro VR та деякі карти розширення PCIe. Інші товари не доставляються за $400, але ціни, схоже, написані навмання. Твердотілий накопичувач Samsung на 2 ТБ продається лише за $80, поряд з ним фігурка трансформера за $500.

Тим, хто сподівався на дешевше доставлення самовивозом, теж не пощастило. NVIDIA GTX 1080 Ti за $1,63 була доступна лише для доставлення у США. Creator Store дійсно пропонує безкоштовне повернення протягом 30 днів, але його політика повернення здається надто складною, з кількома простими способами уникнути повернення. Ймовірно, $400 також ніхто повертати не збирався.

Основи Web дизайну від Hillel IT School. Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар’єри в галузі веб-дизайну. Дізнатися більше

Прессекретар Newegg відповів на запит Tom`s Hardware: товар порушує політику маркетплейса та буде видалений, що й сталося через кілька годин.

Новини України