ВККС внесла до ВРП подання про звільнення судді Майдану Борденюка

ВККС внесла до ВРП подання про звільнення судді Майдану Борденюка

   Гарні новини. Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) внесла подання про звільнення судді Майдану Володимира Борденюка.

   Центр Протидії Корупції, офіційна сторінка ФБ.

   Це суддя Святошинського суду Києва, який вирішив не ходити на співбесіди, прикриваючись довідками з лікарні. Не прибувши на чергову співбесіду, його в підсумку визнали таким, що не відповідає займаній посаді.

   Хто такий суддя Борденюк?

ВККС внесла до ВРП подання про звільнення судді Майдану Борденюка В січні 2014 року він запроторив на нари затриманого біля стадіону "Динамо" учасника Майдану Івана Холода, допустивши низку істотних порушень.

На тілі Холода зафіксували забої м’яких тканин та обличчя, він мав інвалідність другої групи, переніс два інсульти, але суддя Борденюк застосував найсуворіший запобіжний захід — тримання під вартою.

   Було чимало питань до статків Борденюка.

ВККС внесла до ВРП подання про звільнення судді Майдану Борденюка З 2006 по 2009 рік він став власником активів на 1,35 млн грн (квартира в Києві, дві земельні ділянки у Київській області, гараж, автомобіль. Хоча, до 2008 року він навчався та працював юрисконсультом в Укрсоцбанку.

ВККС внесла до ВРП подання про звільнення судді Майдану Борденюка Суддя досі вказує, що будинок під Києвом площею під 300 квадратів є об'єктом незавершеного будівництва. Хоча станом на 2015 рік будівництво будинку було завершене.

Сумнівними є подарунки, які суддя отримував від родичів.

ВККС внесла до ВРП подання про звільнення судді Майдану Борденюка 2013 рік. Батьки, які сумарно ледь  заробили 813 тисяч грн, подарували йому аж 840 тисяч грн.

ВККС внесла до ВРП подання про звільнення судді Майдану Борденюка 2014 рік. Батьки, які сумарно заробили 819 тисяч грн, подарували йому 720 тисяч грн.

ВККС внесла до ВРП подання про звільнення судді Майдану Борденюка 2015 рік. Батьки, які сумарно заробили 838 тисяч грн, подарували йому 500 тисяч грн.

ВККС внесла до ВРП подання про звільнення судді Майдану Борденюка У 2015 році тесть судді подарував йому 150 000 грн. Це сума доходу тестя за два роки.

ВККС внесла до ВРП подання про звільнення судді Майдану Борденюка 2016 рік. Батьки, які сумарно заробили 712 тисяч грн, подарували йому 450 тисяч грн.

   Виникає питання, а за що батьки взагалі жили, якщо майже все зароблене щороку дарували синові?

   Борденюк визнаний таким, що не відповідає посаді. Але остаточне рішення про звільнення має ухвалили ВРП.

Новини України