Влада відреагувала на чутки про вибух на київській теплоелектростанції

Влада відреагувала на чутки про вибух на київській теплоелектростанції

КМДА нагадала про заборону поширювати фото та відео інфраструктурних обʼєктів 

Теплоелектростанції (ТЕЦ) Києва працюють у штатному порядку. Інформація про нібито вибух на енергообʼєкті, яку поширили місцеві пабліки, не відповідає дійсності. Про це повідомила Київська міська військова адміністрація (КМДА).

«Усі ТЕЦ Києва працюють у штатному режимі, зокрема, здійснюються роботи з підготовки до опалювального сезону. Усі технологічні й ремонтні процеси виконуються у штатному порядку», – йдеться в повідомленні.

КМДА нагадала, що в Україні діє воєнний стан та передбачені ним обмеження. Поширювати фото та відео інфраструктурних обʼєктів – зоборонено.

«Наполегливо просимо медіа перевіряти інформацію перед тим, як поширювати сумнівні повідомлення на мільйонну аудиторію, створюючи колосальний ризик для роботи станцій та їх персоналу», – закликала столична влада.

Нагадаємо, що в Києві планують розмістити шість міні-ТЕЦ через нестачу електроенергії.

До слова, через нічний масований удар РФ по енергооб’єктах на території України змінені графіки відключення електроенергії. У суботу 22 червня обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень по всій країні від 14:00 до 24:00.

Новини України