Ворог перегруповується на Харківському напрямку та виставляє загороджувальні загони

На півночі Харківщині тривають бойові зіткнення.

Збройні Сили України протистоять ворогу на півночі Харківщини, водночас противник проводить перегрупування сил та виставляє загороджувальні загони з кадирівців.

На Харківському напрямку тривають бойові зіткнення з противником.

«За минулу добу відбулось десять зіткнень в районах населених пунктів Стариця та Вовчанськ, зокрема і вже на ранок є два бойових зіткнення, які тривають поблизу Вовчанська», — повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин.

Противник нарощує угруповання своїх військ, перекидає додаткові полки і бригади та вдається до тактити загороджувальних загонів з числа кадиривців з «Ахмата».

«Є ймовірність того, що вони в майбутньому можливо активізують бойові дії, противника не потрібно недооцінювати. Нині є інформація, її підтверджують, що противник проводить перегрупування військ вздовж кордону і на підтримку своїх дій ворог намагатиметься застосовувати стару тактику виставлення загороджувальних загонів з числа особового складу підрозділів «Ахмат», а також є певні переміщення підрозділів у районі лінії держкордону — це підрозділи, які належать до російської армії, повітряно-десантних військ 11 та 44 армійських корпусів», — розповів Волошин.

Зокрема, ворог перекидає додаткові сили з Херсонського напрямку.

«Є інформація, що і резервні підрозділи, а також є інформація, що з території Херсонщини перекидаються деякі підрозділи для посилення дій на півночі Харківщини, адже там російські війська зазнали чималих втрат. Завтра буде місяць від початку операції російської армії у прикордонні Харківщини, там є чималі втрати, задля цього вони здійснюють переміщення і поповнення особового складу», — додав військовий.

Назар Волошин не прокоментував повідомлення Інституту вивчення війни щодо ймовірного захоплення села Глибоке на Харківщині.

За даними начальника ХОВА Олега Синєгубова, в районі Глибокого, а також Липців та Вовчанська на Харківському напрямку від початку доби відбито чотири атаки противника.

На Купʼянському напрямку відбито вісім атак російських загарбників у районах населених пунктів Синьківка, Піщане, Андріївка, Греківка та Макіївка. 

«Ситуація напружена — продовжується бій поблизу Невського. Сили оборони вживають заходів для стабілізації обстановки», — йдеться в повідомленні.

Як писав UA-NEWS.in.ua, Зеленський пообіцяв посилити Харківський напрямок. Росіянам на вдалось реалізувати Харківську операцію.

Автор: Марія Мирошниченко

Джерело

Новини України