У Миколаєві відкрили офіс Декарбонізації

У Миколаєві відкрили офіс Декарбонізації

У Миколаєві розпочав свою роботу регіональний Офіс декарбонізації та енергоефективності. Він допомагатиме впроваджувати заходи, спрямовані на підвищення енергетичної незалежності та стійкості.

У міськраді пишуть, що  сьогодні надзвичайно важливим є підвищення енергетичної безпеки країни та громад зокрема. За її словами, сьогодні у держави є 3 основні завдання у цій сфері. Це зменшення на 17% рівня енергоспоживання, збільшення на 27% видобутку та використання альтернативних видів палива і відновлювальних джерел енергії. Окрім цього, важливою ціллю є зменшення викидів СО2.

«Данія прагне працювати з Україною длядосягнення енергетичної безпеки. Тому що ми готуємось до миру під час війни. Тому що ми не можемо чекати миру перш ніж почати діяти. Енергоефективність також є основою прагнення України розробити більш стійку та децентралізовану систему, яку буде важко атакувати східним сусідом», — сказав Якоб Хансен.

Як підкреслив Олександр Сєнкевич робота Офісу буде корисна для кожної миколаївської сім’ї. Там можна буде знайти відповіді на такі важливі питання: як зробити будинки енергоефективними, як модернізувати системи опалення, як об’єднатися, аби отримати державні чи грантові кошти для реалізації своїх проєктів? Такі знання допоможуть не лише економити власний бюджет, а й заробляти додаткові кошти.

«Офіс відкрито для того, аби надавати консультації, пояснювати, як працюють різні програми, як залучити додаткові кошти, як зекономити власні гроші й як на цьому зробити бізнес. Тож запрошую миколаївців до цього Офісу», — сказав Олександр Сєнкевич.

Крім того очільники міста та області підписали Меморандум про партнерство з Держенергоефективності  у сфері енергоефективності та декарбонізації.

Новини України