У понеділок Львів попрощається із навідником-кулеметником Тарасом Герасимчуком, який поліг на війні (ФОТО)

ФОТО: ілюстративне/»Варта-1″

У понеділок, 10 червня, Львів попрощається з військовослужбовцем Тарасом Герасимчуком, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Про це повідомила Львівська міська рада.

Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

 Біографічна довідка захисника

 Тарас Герасимчук (25.12.1971-04.06.2024) Уродженець села Виннички Львівської області. 

Закінчив колишній Львівський технікум громадського харчування. З 2000 року проживав та працював у різних сферах у місті Львові. Захоплювався історією, географією та автомобілями.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації вступив до лав Збройних Сил України. Спершу проходив навчання у Німеччині, де успішно склав іспит та отримав відзнаку у вигляді марунового берету – символу високої професійної майстерності та мужності.

Після повернення на Батьківщину обійняв посаду навідника-кулеметника у складі 82-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Брав участь у найзапекліших боях на Запорізькому напрямку, звільняючи, зокрема, Вербове, Роботине та інші. Його відвага та професіоналізм неодноразово були відзначені командуванням, а побратими завжди могли на нього покластися.

У Героя залишилися батьки, дружина, син, донька та брат, який продовжує боронити державу на передовій. 

Джерело

Новини України