У Румунії «аналізують» можливість передачі Україні системи Patriot – прем’єр

У Румунії «аналізують» можливість передачі Україні системи Patriot – прем'єр

У Румунії обговорюють можливість передачі Україні системи протиповітряної оборони Patriot   У Румунії «аналізують» можливість передачі Україні системи Patriot – прем'єр

У Румунії обговорюють можливість передачі Україні системи протиповітряної оборони Patriot, йдеться у заяві прем’єра країни Марчела Чолаку в інтерв’ю еuronews.

За словами Чолаку, «питання передачі системи Patriot мають розглянути спеціалісти, щоб знайти найкраще рішення, після цього це рішення схвалить Вища рада національної оборони Румунії».

«Отже, на цей час пропозиція перебуває на стадії аналізу», – сказав румунський прем’єр.

Водночас він відмовився розкрити будь-які подробиці щодо цього питання, оскільки «це може нашкодити відносинам з партнерами по НАТО та безпеці Румунії».

«Я знаю, що це цікава тема. Я б створив «термінові новини», але я думаю, що ми досягли політичної зрілості, щоб уникати таких речей у настільки важливих питаннях. Я твердо переконаний, що рішення не буде таким, що послабить безпеку Румунії», – наголосив Чолаку.

Раніше президент Володимир Зеленський розповів, що триває робота над збільшенням можливостей для захисту українського неба.

Того ж дня міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус в Одесі оголосив про новий пакет військової допомоги для підтримки України на загальну суму пів мільярда євро.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії . Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту : https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net . Також слідкуйте за основними подіями в Telegram , Instagram та Viber Крим.Реалії . Рекомендуємо встановити VPN .

Новини України