В Україні зріс попит на нові вантажівки

В Україні зріс попит на нові вантажівки

Фото: renault-trucks.net.ua Найкращий результат травня продемонструвала марка Renault

Найбільше у травні було реалізовано вантажівок марок Renault — 305 од., Citroen -115 од., MAN — 92 од., Ford — 86 од. та Iveco — 53 од.

У травні 2024 року українці придбали на 18% більше нових комерційних автомобілів, ніж рік тому, і на 7% більше, ніж у квітні. Про це повідомила пресслужба Асоціації автовиробників України (Укравтопром).

Зазначається, що впродовж минулого місяця на українському ринку нових комерційних автомобілів (вантажні та спец.) було реалізовано 1127 авто. У порівнянні з торішнім травнем реєстрації в цьому сегменті авторинку збільшились на 18%. Відносно результату попереднього місяця споживча активність збільшилась на 7%.

Найбільше у травні було реалізовано вантажівок марки Renault — 305 од., Citroen -115 од., MAN — 92 од., Ford — 86 од. та Iveco — 53 од.

З початку року український парк вантажних та спецавтомобілів поповнили понад 5 тис. нових авто, що на 22% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, впродовж травня в Україні було зареєстровано понад 5,5 тис. нових легкових автомобілів, що виявилось на 8% більше, ніж в аналогічний період у 2023 році.

Також повідомлялося, що в Україні за місяць подвоївся попит на електромобілі.

Джерело

Новини України