«Виродок»: українського важкоатлета після тріумфу в Росії скривдив депутат Держдуми

"Виродок": українського важкоатлета після тріумфу в Росії скривдив депутат Держдуми

Український важкоатлет Дмитро Чумак після перемоги на чемпіонаті Європи в Москві опублікував рядки з пісні групи «Ленінград» авторства Сергія Шнурова.

Це спричинило справжнє обурення в російському естаблішменті.

Зокрема, депутат Держдуми, який працює в комітеті з фізичної культури, спорту, туризму й у справах молоді Дмитро Свищев піддав критиці українського спортсмена, брутально вилаявши його.

Слова політика наводить «РБ Спорт».

«Я дуже добре ставлюся до України. У мене дружина звідти. Там живуть її родичі. Я дуже люблю Україну й українців. Але, на жаль, в сім’ї не без виродка. Якщо ти такий націоналіст і не любиш Росію, навіщо приїхав сюди виступати?», — сказав Свищев.

«В Україні є багато людей, які люблять свою країну, але не дозволяли собі подібні висловлювання, коли приїздили виступати в Росію. Нехай послухає боксера Усика. Замість того, щоб радіти перемозі, займатися такими речами в соцмережах. Я вважаю, що це політичний демарш з боку українського спортсмена. Треба заборонити спортсменам займатися політикою! Закінчить зі спортом — нехай йде депутатом української Ради. Зараз він повинен виступати на благо своєї сім’ї та своєї країни, але не займатися політикою. Він що, закликає до тероризму ?! Щоб хтось спалив Москву?», — вважає депутат.

«Мені здається, що при підйомі важких ваг у нього щось обірвалося в мізках. Нехай займеться своїм особистим здоров’ям. Ми вітаємо його з перемогою, але нехай не лізе в політику. Тим більше, що зараз всі прекрасно знають про загострення стосунків. Йому це навіщо? Якщо ти ненавидиш Росію, навіщо ти сюди приїхав?», — додав Свищев.

«Ти виграв — молодець. Москва тебе радо прийняла. Ніхто не ображав його національну гідність, його прапор, його країну. Жодного слова! І ти поводишся по-хамськи, щоб стати національним героєм у себе на батьківщині. Його до цього ніхто не знав і знати не хотів. На Олімпіаді йому нічого не світить. Зате став борцем за справедливість на національний манір», — завершив думку політик.

ЧЄ з важкої атлетики в Москві: хто вигравав медалі для України

  • Абсолютною чемпіонкою Європи у вазі до 76 кг стала Ірина Деха.
  • Також абсолютною чемпіонкою стала Каміла Конотоп, яка виступає у вазі до 55 кг.
  • У ваговій категорії до 81 кг золото в сумі двоборства виграла Аліна Марущак. Також у неї золото в ривку і бронза — в поштовху.
  • Дмитро Чумак приніс четверте золото за сумою двоборства. Він також став найкращим у поштовху.
  • Бронзу в поштовху і за сумою у ваговій категорії до 55 кг завоював Дмитро Вороновський. А Ангеліна Ломачинська у вазі до 68 кг стала третьою у ривку.
  • В останній день змагань срібло у вазі до 87 виграла Анастасія Лисенко — вона стала другою в поштовху, ривку і сумі.
Новини України