Україна й Португалія обговорили співпрацю в межах ІТ-коаліції

Україна й Португалія обговорили співпрацю в межах ІТ-коаліції

Заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко обговорила з державним секретарем з питань оборони Португалії Карлосом Піресом співпрацю в межах ІТ-коаліції.

Як передає Укрінформ, про це Черногоренко повідомила у Фейсбуці.

“Провела відкриту розмову з державним секретарем з питань оборони Португалії Карлосом Піресом. Докладно розповіла про наші ініціативи та потреби. Обговорили наші пріоритети щодо співпраці в межах ІТ-коаліції. Презентувала наші цілі та мету, яку маємо досягти у короткостроковій перспективі – розбудова стійкої ІТ-інфраструктури Міністерства оборони України та ЗСУ”, — написала заступниця міністра.

Вона запросила Португалію приєднатися до Коаліції дронів та наголосила на критичній потребі у виробництві безпілотників та створенні унікальних soft-ів для них.

“Ми домовилися продовжити діалог щодо співпраці за напрямком кібербезпеки — зокрема, щодо обміну знаннями та досвідом між нашими експертами. Вдячна Португалії та особисто Карлосу Піресу за незмінну підтримку України та розширення нашої взаємодії у секторі оборони”, — додала Черногоренко.

Як повідомляв Укрінформ, у грудні 2023 року міністр оборони Рустем Умєров та міністр національної оборони Португалії Гелена Каррейрас обговорили підготовку українського технічного та допоміжного персоналу для винищувачів F16.

Новини України