«Це тролінг»: український важкоатлет — про свій пост про Москву у вогні (відео)

"Це тролінг": український важкоатлет - про свій пост про Москву у вогні (відео)

Чемпіон Європи з важкої атлетики Дмитро Чумак прокоментував свій пост в Instagram — після перемоги на турнірі в Росії він опублікував фото зі згорілою Москвою і процитував групу «Ленінград»: «Вчора приснився сон прекрасний — Москва згоріла повністю».

У коментарі Tribuna.com Чумак підкреслив, що це був тролінг:

«По-перше, ця цитата з пісні російської групи «Ленінград». По-друге, це був всього лише тролінг Кремля, не більше того. Тут не було ніяких закликів до дій, до того, щоб спалити Москву. І не було настільки агресивно-ворожих настроїв з приводу Москви».

«Просто справа в тому, що росіяни не знають ні про яку війну. Вони в шоці, чому українці так не люблять Крим і такого «шанованого», «великого», «хорошого», «доброго», «щирого» і «політично-правильного» Путіна. Тому що там немає ніяких новин про війну. Тому вони не розуміють. А це просто був тролінг Кремля для українців. Хтось розуміє в чому справа, хтось — ні. Мені ставлення росіян не особливо цікаво», — підкреслив українець.

Також на своїй сторінці в Instagram Чумак звернувся до росіян. Він підкреслив, що «українці мають право зараз так говорити».

«Хлопці з Росії, ви не розумієте, чому українці раптом так агресивно до вас ставляться. Ви не розумієте, що ваш уряд воює з нашими громадянами. В Україні Москва — прообраз всієї російської держави, яка напала на Україну. Вам кажуть, що тут громадянська війна — але це повна маячня. Ви нас називаєте «майдануті», але українці пишаються Майданом, ми зуміли об’єднаєтися і повалити владу, яка нас не влаштовувала, що у вас поки нереально. Українці нормально ставляться до росіян, але погано ставляться до держави».

«Зараз той період, коли українці мають право так висловлюватися. А ви почитайте свої коментарі, і знайдіть зв’язок між цими коментарями і словами про те, що ви називаєте нас «братнім народом». В Україні ми захищаємо нашу землю, а чому ви нас вважаєте своїми ворогами? Якщо ми тут самі воюємо — поясніть, звідки протягом семи років в Луганській і Донецькій областях такий запас зброї», — додав він.

Переглянути цю публікацію в Instagram

Публікація від DMYTRO CHUMAK 🇺 🇦 (@dmitryichumak)

Дмитро Чумак: перемога на ЧЄ в Росії та резонасний пост

  • На чемпіонаті Європи в Москві Чумак виграв золото за сумою двоборства, а також став найкращим у поштовху.
  • Після перемоги він опублікував пост в Instagram, розмістивши фото палаючої Москви і процитував «Ленінград».
  • Публікація викликала резонанс в Росії. Так, один з депутатів РФ образив Чумака.
Новини України