ChatGPT відкрив нові функції для безкоштовного користування

ChatGPT відкрив нові функції для безкоштовного користування

Користувачі безкоштовного ChatGPT тепер можуть мати доступ до кастомних GPT — аналізувати графіки, задавати питання про фотографії та інші функції, як є в платному GPT-4o. 

Про це повідомляє The Verge, передає Укрінформ. 

Такі функції, як моделювання і вебвідповіді, аналіз даних, створення діаграм, перегляд, завантаження файлів, пам'ять і кастомні GPT були доступні платним користувачам ChatGPT Plus, Teams і Enterprise, але тепер вони відкриті для всіх, хто використовує ChatGPT.

Хоча користувачі безкоштовного ChatGPT можуть відкривати і використовувати кастомні GPT-файли, які раніше були доступні лише для платних підписників, вони не зможуть створювати свої власні. 

Доступ до аналізу даних і створення діаграм дозволяє користувачам підключати дані OneDrive і GoogleDrive до ChatGPT для більш швидкого аналізу і створення діаграм, які налаштовуються. 

Однак платні підписники мають ще одну перевагу: менші ліміти на повідомлення. Коли безкоштовні користувачі досягають ліміту повідомлень або розмов, використовуючи GPT-4o, вони автоматично повертаються до GPT-3.5. 

Розробники кастомних GPT також можуть брати участь у схемі розподілу доходів, яку OpenAI почав тестувати в березні.

Єдина функція, яку OpenAI вилучив для користувачів всіх рівнів — це неоднозначний голос Sky, відомий своєю схожістю на голос Скарлетт Йоханссон у фільмі «Вона», але інші голоси все ще доступні в ChatGPT.

Як повідомляв Укрінформ, раніше OpenAI дозволила використовувати чат-бот ChatGPT без реєстрації.

Також OpenAI представила новий інструмент на основі штучного інтелекту під назвою Voice Engine, який здатен озвучувати тексти голосом будь-якої людини.

Фото: Alamy/PA

Новини України